CZAS NA ZMIANY Z DIETETYKIEM!

Przed Tobą wielkie zmiany, zmiany nie tylko w organizacji Twojego nowego sposobu odżywiania się, ale zmiany te najważniejsze, zmiany – które muszą zajść w Twojej głowie. Na początku czeka Cię szczera spowiedź, spotkajmy się w Rzeszowie –  musisz przyznać się przede mną, ale również przed sobą jakie największe grzeszki żywnościowe popełniasz. 

Abym mogła Ci pomóc będę potrzebowała kluczowych informacji na temat ilości i jakości spożywanych przez Ciebie posiłków. Opowiem Ci co jeść, jak łączyć składniki , jakich produktów unikać i jak zbilansować dietę aby uzyskać szybkie efekty. 

W konsekwencji otrzymasz rozpisany plan żywieniowy, który wprowadzisz w życie. Po 4 tygodniach zostanie on zoptymalizowany, tak aby jeszcze lepiej mógł spełniać swoją rolę. Pamiętaj sposób odżywiania jest kwestią wybitnie indywidualną i zależy od wielu czynników takich jak somatotyp, choroby, schorzenia, tryb życia, zaburzenia hormonalne czy cele treningowe.  

Plan żywieniowy redukujący tkankę tłuszczową, poprawiający zaburzenia hormonalne i inne możesz zamówić w pakiecie z treningami personalnymi lub jako samodzielną usługę.

Więcej na ten temat znajdziesz na www.opiekadietetyka.pl