Witaj!

Skoro tu jesteś, to znaczy, że decyzja zapadła! Jesteś już bardzo blisko ku temu żeby zrobić pierwszy krok, ku lepszemu ja. 

Co mogę powiedzieć Ci o sobie ? 

Kocham Rzeszów. Jestem osobą bardzo energiczną, lubiąca ludzi i kontakt z nimi. Niepoprawna optymistka, fanka adrenaliny, miłośniczka salsy dodatkowo pasjonatka sztuki makijażu. Myślę, że to określenia które opisują mnie najlepiej. 

Uwielbiam bogactwo smaków i składników, zapożyczenia gastronomiczne z innych państw oraz ich zwyczaje kulinarne. Z zamiłowania pasjonatka ciepłego klimatu i długich spacerów.

Zawodowo Trener Personalny i Dietetyk. Pracuję na terenie Rzeszowa i okolic. 

Moja praca daje mi przede wszystkim nieocenioną możliwość poznawania wielu wyjątkowych osób, posiadających różną profesję i doświadczenie nie tylko z Rzeszowa. Podczas treningów ogromną wagę przywiązuje do techniki wykonywanych ćwiczeń, a także do przyjaznej atmosfery podczas naszych wspólnych spotkań. Priorytetem dla mnie jest bezpieczeństwo moich podopiecznych oraz wysoka efektywność naszej współpracy. Stawiam przede wszystkim na nieustanny rozwój biorąc udział w rozmaitych kursach i szkoleniach, które udoskonalają mój warsztat trenerski i dietetyczny. 

Pokażę Ci jak osiągnąć swój cel zdrowo i bezpiecznie. Musisz mieć świadomość, że finalne zmiany będące efektem naszej współpracy , to nie tylko Twoja wymarzona sylwetka , ale także zmiany, które zajdą w Twojej głowie.  Dodatkowo akceptacja i pewność siebie na nowo zaczną królować w Twoim życiu. 

Z mojej strony mogę zagwarantować, że towarzysząc Ci w drodze do swojego celu, stworzę zajęcia które nie będą tylko wysiłkiem fizycznym, a świetną zabawą i fajną przygodą. Treningi będą dopasowane do Twojego zdrowia , wieku, wagi oraz kondycji fizycznej. Poprzez urozmaiconą formę ćwiczeń w prawidłowy sposób zostaną zaangażowane poszczególne grupy mięśniowe. 

Poznajmy się – zapraszam Cię na bezpłatną konsultację na terenie Rzeszowa i okolic, w ramach której przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad, a Ty dowiesz się jak mogę Ci pomóc.

Katarzyna Penar – Twój Trener Personalny i Dietetyk!

Zdjęcie Katarzyna Penar